hmhcbanner-1920-1.jpg hmhcbanner-1920-3.jpg HMHCbanner-1920-B.jpg hmhcbanner-1920-F3.jpg HMHCbanner-1920-zaal.jpg
 

Wedstrijdschema

Meisjes E
ZM8E2 - Soest M8E4
09:30
Uit
ZM8E2 - Kampong M8E3
10:10
Uit
ZM8E3 - Leusden M8E2
09:00
Uit
ZM8E3 - Loenen M8E2
09:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes D
ZMD12 - Phoenix MD12C
11:00
Thuis
Fluiten:Merle Smilde en Isalinde Rademaker
ZMD12 - Almeerse MD12C
12:20
Uit
ZMD2 - IJsseloever MD2
11:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZMD2 - Leusden MD2
12:20
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZMD8 - Kampong MD12
09:40
Uit
ZMD8 - HC Geldermalsen MD2
10:20
Uit
Meisjes C
ZMC2 - Leusden MC1
15:00
Uit
ZMC2 - Nieuwegein MC2
15:40
Uit
ZMC3 - Zwaluwen MC12C
13:00
Uit
ZMC3 - Hockeyclub De Haaskamp MC1
13:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZMC6 - Maarssen MC5
11:55
Uit
ZMC6 - UNO MC2
12:35
Uit
ZMC8 - Zeewolde MC3
14:30
Uit
ZMC8 - Laren MC7
15:10
Uit
Meisjes B
ZMB12 - H.C. Eemvallei MB12C
15:00
Thuis
Fluiten:Reinier van Herel en Thomas Hoogerwerf
ZMB12 - Amersfoort MB12C
16:20
Uit
ZMB2 - Houten MB23C
13:00
Thuis
Fluiten:Maes Hoevenaar en Willem-Aart Vlug
ZMB2 - SCHC MB3
14:20
Thuis
Fluiten:Willem-Aart Vlug en Maes Hoevenaar
ZMB3 - Huizen MB4
17:00
Uit
ZMB3 - Baarn MB3
17:40
Uit
Meisjes A
ZMA2 - Shinty MA1
19:00
Thuis
Fluiten:Timo Alsema en Richard Kok
ZMA2 - Voordaan MA2
20:20
Thuis
Fluiten:Timo Alsema en Richard Kok
ZMA3 - Naarden MA4
19:00
Uit
ZMA3 - Woerden MA2
19:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Dames
ZD3 - H.C. Eemvallei D3
17:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZD3 - Maarssen D2
18:20
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZDJ1 - Dorsteti DJ3
17:40
Uit
ZDJ1 - Fletiomare DJ3
18:20
Uit
Jongens E
ZJ8E2 - Gooische J8E4
11:00
Uit
ZJ8E2 - Baarn J8E3
11:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Jongens D
ZJD1 - Kampong JD1
15:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZJD1 - Naarden JD1
16:20
Uit
ZJD12 - Phoenix JD12C
16:20
Uit
ZJD12 - Maarssen JD12C
17:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZJD3 - H.C. Eemvallei JD3
15:00
Uit
ZJD3 - Culemborg JD2
15:40
Uit
Jongens C
ZJC12 - Shinty JC12C
09:00
Uit
ZJC12 - Voordaan JC12C
09:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZJC3 - IJsseloever JC2
15:00
Uit
ZJC3 - SCHC JC4
15:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZJC4 - Voordaan JC4
15:00
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZJC4 - Buitenhout MHC JC1
16:20
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
Jongens B
ZJB2 - Laren JB3
16:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZJB2 - Zwaluwen JB12C
17:20
Uit
ZJB3 - Gooische JB6
17:00
Thuis
Fluiten:Floris Kalff en Maarten Hut
ZJB3 - Laren JB5
18:20
Uit
ZJB4 - SCHC JB6
17:00
Uit
ZJB4 - Fletiomare JB5
17:40
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
ZJB5 - Hockeyclub De Haaskamp JB1
09:00
Uit
ZJB5 - Kampong JB5
09:40
Uit
Heren
ZH1 - Naarden H1
15:35
Uit
ZH1 - Gooische H1
17:25
Uit
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Phoenix MD12C - Almere MD12C
11:40
Thuis
Fluiten:Merle Smilde en Isalinde Rademaker
ZAALBLOK - ZAAL Houten MB23C - SCHC MB3
13:40
Thuis
Fluiten:Willem-Aart Vlug en Maes Hoevenaar
ZAALBLOK - ZAAL Eemvallei MB12C - Amersfoort MB12C
15:40
Thuis
Fluiten:Reinier van Herel en Thomas Hoogerwerf
ZAALBLOK - ZAAL Gooische JB6 - Laren JB5
17:40
Thuis
Fluiten:Floris Kalff en Maarten Hut
ZAALBLOK - ZAAL Shinty MA1 - Voordaan MA2
19:40
Thuis
Fluiten:Timo Alsema en Richard Kok
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten